KONST / Litografier / Färglitografi 12769373
nr 1276 9373
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 93, numrerad 144/200. Bladets mått: 76x55 cm
Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:11:09
22/9 18:12:28
100 kr
23/9 19:05:41